• Trainingschema ELI Jeugd seizoen 2017-2018

    TeamDagTijd Trainen Veld
    Mini'sDonderdag18:15 - 19:153 ab
    JO8-1Donderdag18:15 - 19:15X
    JO9-1Woensdag18:15 - 19:30Oefenhoek
    Vrijdag18:15 - 19:303 b
    JO9-2Woensdag18:15 - 19:30Oefenhoek
    Vrijdag18:15 - 19:30Oefenveld
    JO9-3Woensdag18:15 - 19:30LaOlaveld
    JO11-1Woensdag18:15 - 19:453 a
    Vrijdag18:15 - 19:453 a
    JO11-2Maandag18:15 - 19:304 ab
    Woensdag18:15 - 19:30Oefenveld
    JO11-3Maandag18:15 - 19:45Oefenhoek
    Woensdag18:15 - 19:453 c
    JO11-4Dinsdag18:15 - 19:304 cd
    Donderdag18:15 - 19:304 cd
    JO13-1Woensdag18:30 - 19:454 cd
    Vrijdag18:15 - 19:303 cd
    JO13-2Maandag18:30 - 19:454 cd
    Woensdag18:30 - 19:454 ab
    JO15-1Maandag18:30 - 19:453 ab
    Donderdag18:15 - 19:30 4 ab
    JO15-2Maandag18:30 - 19:453 cd
    Woensdag18:30 - 19:453 ab
    JO17-1Dinsdag18:30 - 20:004 ab
    Donderdag18:30 - 20:00 3 cd
    JO19-1Maandag19:30 - 21:004
    Donderdag19:30 - 21:00Oefenhoek
    SelectieDinsdag20:00 - 21:303
    Donderdag19:45 - 21:003
    VR1Dinsdag20:00 - 21:304
  • Alternatiefschema Algehele Afgelasting (oefenhoek iom Rudy van den Enden)

    DagTeamTijd LaOlaveldOefenhoek
    Maandag JO13-218:00 - 19:00Nee
    MaandagJO15-219:00 - 20:00Nee
    MaandagJO19-120:00 - 21:00Nee
    DinsdagJO11-418:00 - 19:00Nee
    DinsdagJO17-119:00 - 20:00Nee
    DinsdagSenioren20:00 - 21:00Ja
    DinsdagVR120:00 - 21:00Ja
    WoensdagJO9-218:00 - 19:00Nee
    WoensdagJO9-318:00 - 19:00Nee
    Woensdag JO11-219:00 - 20:00Nee
    Woensdag JO11-319:00 - 20:00Nee
    DonderdagMini's17:45 - 18:45Nee
    DonderdagJO8-1??
    DonderdagJO15-118:45 - 19:45Nee
    Donderdag Selectie 19:45 - 21:00 Ja
    VrijdagJO9-118:00 - 19:00Nee
    VrijdagJO11-119:00 - 20:00Nee
    VrijdagJO13-120:00 - 21:00Nee
    Zaterdag JO9-1 10:00 - 11:00 Nee
    Zaterdag JO11-1 11:00 - 12:00 Nee
    Zaterdag JO13-1 12:00 - 13:00 Nee
    Zaterdag JO15-1 13:00 - 14:00 Nee
    Zaterdag JO17-1 14:00 - 15:00 Nee
    Zaterdag JO19-1 15:00 - 16:00 Nee