Home
Agenda
Senioren
Mannen
ELI 1
ELI 2
ELI 3
ELI 4
ELI 5
ELI Veteranen
Vrouwen
ELI VR1
Walking Footbal
Teamindeling
Training schema
Jeugd
ELI Jongens
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
Mini's
ELI Meisjes
MO17-1
MO15-1
M013-1
MO11-1
MO9-1
Pupil van de Week
Teamindeling
Training schema
Jeugdbeleidsplan
Instructie materiaal
Wedstrijden
Programma
Veld & Kleedkamer
Volgende Week
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Verslag insturen
Sponsoring
Sponsoring
Onze Sponsoren
Sponsor Worden?
Vrienden Onze Jeugd
Club Info
Sportpark
Informatie bezoekers
Kantine
Algemeen
Bestuur RKVV ELI
Reglementen
Historie
Toekomst Visie
WIFI Gasten netwerk
Cameratoezicht
Privacy & AVG
Vrijwilligers
Club kleding
Blessures
Supportersclub
Vrijwilliger v/d maand
Blauwwitters ELI
Lidmaatschap
Inschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Contributie
Proeftraining
Contact
Home
Agenda
Senioren
+
Mannen
+
ELI 1
ELI 2
ELI 3
ELI 4
ELI 5
ELI Veteranen
Vrouwen
+
ELI VR1
Walking Footbal
Teamindeling
Training schema
Jeugd
+
ELI Jongens
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
Mini's
ELI Meisjes
+
MO17-1
MO15-1
M013-1
MO11-1
MO9-1
Pupil van de Week
Teamindeling
Training schema
Jeugdbeleidsplan
Instructie materiaal
Wedstrijden
+
Programma
Veld & Kleedkamer
Volgende Week
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
+
Wedstrijdverslagen
Verslag insturen
Sponsoring
+
Sponsoring
Onze Sponsoren
Sponsor Worden?
Vrienden Onze Jeugd
Club Info
+
Sportpark
+
Informatie bezoekers
Kantine
Algemeen
+
Bestuur RKVV ELI
Reglementen
Historie
Toekomst Visie
WIFI Gasten netwerk
Cameratoezicht
Privacy & AVG
Vrijwilligers
Club kleding
Blessures
Supportersclub
+
Supportersclub
Vrijwilliger v/d maand
Blauwwitters ELI
Lidmaatschap
+
Inschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Contributie
Proeftraining
Contact
Programma Thuis Wedstrijden
Datum
ELI
Bezoekers
Aanvangstijd
Details
za 23-mrt.
ELI JO10-1
S.V. Brandevoort JO10-6
09:15
za 23-mrt.
ELI JO9-1
Rhode/VSB JO9-2
09:15
za 23-mrt.
ELI JO11-2
Rood Wit'62 JO11-2
09:15
za 23-mrt.
ELI JO11-1
Schijndel/DE WIT JO11-2JM
10:45
za 23-mrt.
ELI JO13-1
Geldrop JO13-2
10:45
za 23-mrt.
ELI JO15-1
Mierlo Hout JO15-2
13:00
za 23-mrt.
ELI JO19-1
Bavos JO19-1
14:30
zo 24-mrt.
ELI VR1
Boskant VR1
11:00
zo 24-mrt.
ELI 2
VOW 2
11:30
zo 24-mrt.
ELI 1
Rood Wit'62 1
14:30
Programma Uit Wedstrijden
Datum
Uit Naar
ELI
Aanvangstijd
Details
za 23-mrt.
Geldrop JO12-5
ELI JO12-2
10:00
za 23-mrt.
WSC MO17-1
ELI MO17-1
11:00
za 23-mrt.
Milheezer Boys JO12-1JM
ELI JO12-1
11:15
za 23-mrt.
SV De Braak MO13-1
ELI MO13-1
13:00
za 23-mrt.
ASV '33 MO15-1 (9-tal)
ELI MO15-1 (9-tal)
13:00
za 23-mrt.
Vorstenbossche Boys JO17-1
ELI JO17-1
14:30
za 23-mrt.
ZSV JO19-1
ELI JO19-2
15:00
zo 24-mrt.
Sparta'25 5
ELI 3
10:00
zo 24-mrt.
Volkel 5
ELI 5
11:00
zo 24-mrt.
SV De Braak 8
ELI 4
12:30
Scheidsrechtersaanstellingen
Datum
Scheidsrechters
Wedstrijd
Info
za 23-mrt.
Afgeschermd
ELI JO19-1 - Bavos JO19-1
za 23-mrt.
Manders, F. (Frank)
ZSV JO19-1 - ELI JO19-2
za 23-mrt.
Knulst, E.C.A. (Eric)
Vorstenbossche Boys JO17-1 - ELI JO17-1
za 23-mrt.
Daniels, P (Piet)
ELI JO15-1 - Mierlo Hout JO15-2
za 23-mrt.
Gilsing, M.M.R. (Mick)
ELI JO13-1 - Geldrop JO13-2
zo 24-mrt.
Grefrath, O.G.F. (Okke)
ELI 1 - Rood Wit'62 1
zo 24-mrt.
Schaik, H. (Hans) van
ELI 2 - VOW 2
zo 24-mrt.
Daniels, P (Piet)
ELI VR1 - Boskant VR1