Home
Agenda
Senioren
Mannen
ELI 1
ELI 2
ELI 3
ELI 4
ELI 5
ELI Veteranen
Vrouwen
ELI VR1
Walking Footbal
Teamindeling
Training schema
Jeugd
ELI Jongens
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
Mini's
ELI Meisjes
MO17-1
MO15-1
M013-1
MO11-1
MO9-1
Pupil van de Week
Teamindeling
Training schema
Jeugdbeleidsplan
Instructie materiaal
Wedstrijden
Programma
Veld & Kleedkamer
Volgende Week
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Verslag insturen
Sponsoring
Sponsoring
Onze Sponsoren
Sponsor Worden?
Vrienden Onze Jeugd
Club Info
Sportpark
Informatie bezoekers
Kantine
Algemeen
Bestuur RKVV ELI
Reglementen
Historie
Toekomst Visie
WIFI Gasten netwerk
Cameratoezicht
Privacy & AVG
Vrijwilligers
Club kleding
Blessures
Supportersclub
Vrijwilliger v/d maand
Blauwwitters ELI
Lidmaatschap
Inschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Contributie
Proeftraining
Contact
Home
Agenda
Senioren
+
Mannen
+
ELI 1
ELI 2
ELI 3
ELI 4
ELI 5
ELI Veteranen
Vrouwen
+
ELI VR1
Walking Footbal
Teamindeling
Training schema
Jeugd
+
ELI Jongens
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
Mini's
ELI Meisjes
+
MO17-1
MO15-1
M013-1
MO11-1
MO9-1
Pupil van de Week
Teamindeling
Training schema
Jeugdbeleidsplan
Instructie materiaal
Wedstrijden
+
Programma
Veld & Kleedkamer
Volgende Week
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
+
Wedstrijdverslagen
Verslag insturen
Sponsoring
+
Sponsoring
Onze Sponsoren
Sponsor Worden?
Vrienden Onze Jeugd
Club Info
+
Sportpark
+
Informatie bezoekers
Kantine
Algemeen
+
Bestuur RKVV ELI
Reglementen
Historie
Toekomst Visie
WIFI Gasten netwerk
Cameratoezicht
Privacy & AVG
Vrijwilligers
Club kleding
Blessures
Supportersclub
+
Supportersclub
Vrijwilliger v/d maand
Blauwwitters ELI
Lidmaatschap
+
Inschrijven
Uitschrijven
Wijzigingen doorgeven
Contributie
Proeftraining
Contact
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
Details
zo 17-mrt.
ASV'33 1
ELI 1
4 - 2
zo 17-mrt.
Ysselsteyn 3
ELI 2
2 - 3
zo 17-mrt.
ELI 4
Gemert 14
2 - 3
zo 17-mrt.
ELI 5
Schijndel/DE WIT 5
0 - 12
zo 17-mrt.
RKSV Nuenen VR3
ELI VR1
1 - 0
za 16-mrt.
FC Eindhoven AV JO19-3
ELI JO19-1
3 - 2
za 16-mrt.
ELI JO19-2
DBS JO19-2
2 - 1
za 16-mrt.
ELI JO17-1
OJC ROSMALEN JO17-3
0 - 0
za 16-mrt.
Gemert JO15-2
ELI JO15-1
4 - 2
za 16-mrt.
ASV'33 JO13-2
ELI JO13-1
1 - 3
za 16-mrt.
Geldrop JO12-3JM
ELI JO12-1
3 - 0
za 16-mrt.
ELI JO12-2
SV De Braak JO12-5
4 - 5
za 16-mrt.
Boskant JO11-1JM
ELI JO11-1
13 - 1
za 16-mrt.
ZSV JO11-3JM
ELI JO11-2
3 - 9
za 16-mrt.
ELI MO15-1 (9-tal)
Mierlo Hout MO15-2
9 - 1
za 16-mrt.
ELI MO13-1
Blauw Geel'38/JUMBO MO13-1
4 - 2
za 16-mrt.
ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1 (9-tal)
ELI MO13-2 (9-tal)
5 - 1