• Voorbeschouwing ELI – Sparta ‘18

  • Is de 2e thuisoverwinning haalbaar?

    Na een onderbreking van enkele weken inclusief carnaval staat vandaag met Sparta’18 als de nummer 4 op de ranglijst weer een heel interessante wedstrijd op het programma. In de heenwedstrijd in Sevenum leden onze Blauwwitten na een gelijk opgaand duel een 1-0 nederlaag. Zouden de mannen van Jeroen Vermaas er na de recente eerste thuisoverwinning in slagen om dit een vervolg te geven met nog een winstpartij op ons eigen sportpark ’t Luijtelaar en hiermee voorzichtig de aansluiting met de middenmoot vinden?

    Dat wordt zeker een moeilijke klus, omdat Sparta’18 een heel degelijke defensie heeft en een heel regelmatig scorende snelle voorhoede.

    Opnieuw een prima reden om met eigen ogen te zien of de opgaande voetballende lijn van de afgelopen periode voortgezet kan worden. Slaagt ons vaandelteam er in om meer doelkansen te creëren en…. die om te zetten in doelpunten? Misschien dat jouw vocale ondersteuning vanaf “d’n Bult” precies dat extra zetje betekent.

    De 3e helft in onze kantine wordt dan nog gezelliger en de blonde Lieshoutse rakker smaakt dan ongetwijfeld nog lekkerder.  

    Onze prognose: Een goede wedstrijd, die voetballend zeker 3e klasse waardig is en een 1-1 eindstand kent, omdat ELI in de slotminuten nog een grote doelkans onbenut laat.