Zou het toch nog gebeuren ??
Vanmiddag speelt ons vaandelteam in de laatste competitiewedstrijd tegen de al vanaf de start van dit seizoen verwachte en zeer terechte kampioen vv Geldrop. Een nederlaag voor de mannen van trainer Jeroen Vermaas ligt in de verwachting, maar….zou er toch nog een wonder kunnen gebeuren? In Geldrop was ELI “maar” met 2-1 de mindere, zodat een gedreven ELI mogelijk voor een verrassing kan zorgen. Helaas betekent winst op vv Geldrop nog bijna zeker, dat ELI nacompetitie moet spelen; alleen bij verlies van Hegelsom en PEC’20 of een gelijkspel van Hegelsom tegen de onderste twee (MMC Weert en Neerkandia) kan ELI de nacompetitie ontlopen. Niet reëel dus, maar…..
Als onze Blauwwitten nacompetitie moeten spelen, dan is zeker, dat ELI dan op 9 juni, 2e pinksterdag, op het eigen sportpark ’t Luijtelaar speelt tegen een periodekampioen uit de 4e klasse F. Dat is nagenoeg zeker Kessel. De winnaar van dat duel speelt dan op neutraal terrein op zondag 15 juni een allesbeslissende wedstrijd voor handhaving 3e klasse of degradatie naar de 4e klasse.
Bij deze laatste thuiswedstrijd tegen vv Geldrop moet je als ELI-supporter absoluut aanwezig zijn en als een soort 12e man ons vaandelteam vocale steun geven!!
Onze prognose: Een heel gemotiveerd ELI weet gelijke tred te houden met de kampioen en haalt dan ook een verdiend punt, 1-1.