• ELI 3 VE zondag speeldag man

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Heeswijk 9

    VS

    ELI 3

    26 september 202114:00 uur
    Sportpark De Balledonk veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bol, Michel denOverige stafTeammanager
    Vereijken, RobOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:00Heeswijk 9 - ELI 3Sportpark De Balledonk
    3 okt. 13:00ELI 3 - Mariahout 5Sportpark 't Luytelaar
    10 okt. 12:00Avesteyn 6 - ELI 3Sportpark Avesteyn
    17 okt. 13:00ELI 3 - Schijndel/DE WIT 10Sportpark 't Luytelaar
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.ELI 3 - Boerdonk 48 - 0
    12 sep.Sparta'25 10 - ELI 30 - 55
  • Poulestanden ELI 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti'31 700000000
    2Avesteyn 600000000
    3DVG 600000000
    4ELI 300000000
    5Heeswijk 900000000
    6RKVV Keldonk 400000000
    7Mariahout 500000000
    8Nijnsel/TVE Reclame 500000000
    9Rhode/VSB 1100000000
    10Schijndel/DE WIT 1000000000
    11Sparta'25 800000000
    12VOW 500000000

    Poulestanden ELI 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ELI 33300702689
    2ASV'33 83201258176
    3Boerdonk 43102919-103
    4Sparta'25 103003378-750
  • Stats

    ELI 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd